logo

Szybki kontakt
z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

bok@proneteus.pl

Jesteś tutaj:

TELEWIZJA ŚWIATŁOWODOWA

Światłowodowa telewizja Cyfrowa Nowej Generacji w zasięgu ręki !

PONAD 245 KANAŁÓW dla Ciebie

Co powiesz na ponad 245 kanałów TV, z czego ponad 120 w krystalicznej jakości HD? W tym świetle wybór technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz. Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na 4 pakiety: MINI, SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Dodatkowo – opcje premium, które zadowolą każdego widza.

Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy – dzięki usłudze domowej nagrywarki. Możesz też obejrzeć swoje ulubione audycje nawet 3 dni do tyłu. Wszystko jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu, zaawansowanemu technologicznie dekoderowi. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – Telewizja UltraHD / 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.

tv_full_hd

NASZE PROPOZYCJE dla Ciebie

ikonka_001
SMART
145 KANAŁÓW
w tym 64 HD
ikonka_001
OPTIMUM
203 KANAŁY
w tym 91 HD
ikonka_001
PLATINUM
233 KANAŁY
w tym 106 HD
s2-1
NIEOGRANICZONE
MOŻLIWOŚCI

Zyskujesz naprawdę nieograniczony dostęp do rozrywki, edukacji i komunikacji ze światem. Żeby było jasne: w tej technologii nie ma żadnych technicznych limitów dotyczących liczby kanałów TV, a także prędkości wysyłania i odbierania danych.

s2-2
ŚWIETLANA
PRZYSZŁOŚĆ

Czy wiesz, że dzisiaj jesteś w stanie wykorzystać zaledwie 1% możliwości światłowodu? A więc nawet za kilka, a może i za kilkanaście lat nie będziesz musiał zmieniać operatora, bo żaden nie będzie oferował doskonalszej niż ta technologii. To więcej niż pewne.

s2-1
JEDNO GNIAZDKO
BEZ ANTEN

Teraz możesz być technologicznie lata świetlne przed innymi. Wystarczy, że masz w swoim domu jedno małe gniazdko z ultraszybkim łączem i mnóstwem dostępnych usług. A płacisz tylko jeden rachunek u jednego operatora – za telewizję, Internet i telefon.

s2-4
NIEZAWODNOŚĆ
I STABILNOŚĆ

Pomiędzy operatorem a Twoim domem występuje brak przewodności prądu. Co ważne, konstrukcja techniczna światłowodu sprawia, że jest on niezwykle stabilny i całkowicie odporny na wszelkie oddziaływania pogodowe.

s2-1
NA KILKU
EKRANACH

Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz i na czym tylko chcesz. I nie ma znaczenia, że pozostali domownicy właśnie coś innego chcą zobaczyć – mogą to zrobić na drugim telewizorze, tablecie czy smartfonie.

s2-2
ŚWIETLANA
PRZYSZŁOŚĆ

Twoje łącze światłowodowe może zapewnić Ci niesamowite wrażenia z oglądania programów w jakości Full HD. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – UltraHD / 4K. Tak! To zupełnie nowe możliwości!

s3-logo
ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ
na telewizjaswiatlowodowa.pl
ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ